Zdobądź najwyższy poziom fitness z fitnessem 4×4

Fitness – jest to jedna rzecz, która jest trudna do osiągnięcia, a nawet trudniejsze do utrzymania! Czy kiedykolwiek myślałeś, dlaczego straciłeś dłutowane ciało po osiągnięciu tego przez miesiące treningu? Dlaczego sesje aerobowe nie utrzymują twojego sześciopaku i dlaczego na ziemi trafiłeś do programu fitness, który nigdy nie był dla ciebie tak naprawdę? Te pytania z pewnością cię zatłubiają, ale jest jedna rzecz, na którą wszyscy chcielibyśmy pominąć – sprawność jest związana z holistycznym programem treningowym, a nie z aerobikiem, który działa tylko na jednej grupie mięśni. Jeśli chcesz pozostać w ciąży, musisz wybrać program fitness, który zapewnia pełny trening na ciele, a to oznacza wszystkie grupy mięśni.

Trening mięśni dolnych jest popularną praktyką poprawiania sprawności układu sercowo-naczyniowego ciała. Te treningi koncentrują się przede wszystkim na mięśniach dolnych, zwłaszcza nogach. A co z mięśniami górnej części ciała? Trening mięśni dolnych mięśni utrzymuje niższe dopasowanie ciała, ale bez treningu mięśni górnej części ciała, mięśnie mają tendencję do stają się niestabilne i szybko tracą kształt. Jest to powszechny problem, który większość osób zmaga się z ich programami treningowymi. Jest jedno jednoznaczne rozwiązanie tego wiecznego problemu i to jest wybór programu ćwiczeń, który działa zarówno na niższym, jak i na górnym ciele. Fitness 4X4 to odpowiedź na poszukiwanie holistycznego programu treningowego!

Dragan Radovic, znany trener fitness i twórca programu ćwiczeń fitness 4X4. Od ponad trzydziestu lat jest trenerem sprawności fizycznej i studiował skuteczność różnych programów sprawnościowych, aby stwierdzić, że żaden z nich nie zapewnia optymalnego treningu wszystkim grupom mięśniowym ciała. To objawienie wymagało Dragana opracowania programu ćwiczeń, który nie tylko pracował dla mięśni niższych mięśni, ale także mięśni górnej części ciała. Fitness 4X4 pochodzi od samochodów, które są obecnie napędzane systemem napędu 4×4. Podobnie, programy ćwiczeń fitness 4X4 zapewniają pełny trening siłom ciała, co daje niezrównaną siłę i kondycję.

Ten program treningu siłowego został zaprojektowany specjalnie w celu optymalnego wykorzystania serca i płuc w zapewnianiu dobrej treningu na górnym ciele. System 4X4 umożliwia nogi i ramiona dostarczane przez płuca i serce. W ten sposób trzeba by spędzić minimalny czas na treningi, a maksymalnie wykorzystać każdą sesję. Niektóre z najważniejszych modułów treningowych fitness, które są wbudowane w program fitness 4X4 to Trening pionowy, Godzina treningu siłowego, Draganwalk i Podtrzymanie Trwałości. Wszystko to gwarantuje, że poszczególne grupy mięśni występujące zarówno w górnej, jak i dolnej części ciała są wyposażone w optymalne treningi, które zapewniają żywotność i sprawność organizmu.

Ten program szkoleniowy stał się bardzo popularny i jest nauczany w wielu krajach. Większość trenerów fitness wolą trzymać się programu szkoleniowego Dragana 4X4, ponieważ doceniają i akceptują jego wieloletnie badania. Ty też możesz uzyskać fitness przez cały ten prosty, ale skuteczny program treningowy. Po prostu to zrób!