Aamir Khan zabiera zdrowie i kondycję

Aamir Khan wyglądał tak młody jak kiedykolwiek profedysta, drobiazgowy, geniusz, myślący aktor i domniemany reżyser duchów większości jego filmów – są to słowa, które przychodzi mi do głowy, gdy myślimy o Aamiru Khan.

Aamir Khan to aktor, który nigdy nie wierzył w trendy i ma odwagę robić to, od czego on wierzył, od samego początku. Robiąc tylko jeden film rocznie, Aamir ma utwory udane filmy, które większość innych aktorów tylko marzy. Od pierwszych hitów takich jak „Qayamat se Qayamat tak”, „Jo Jeeta Wahi Sikandar, Rangeela”, Raja Hindustani do ostatnich hitów takich jak Dil Chahta hai, Lagaan, Rang de Basanti, Ghajini i 3 Idiots, Aamir Khan okazał się wszechstronnym aktorem , Niesamowity reżyser (Taare Zameen Par) i świetny producent (Jaane tu yaa Jaane naa, Lagaan, Peepli Live).

Jest człowiekiem, który wierzy w to, że dobrze robi, a także z nowym dobrze zbudowanym ciałem, które opracował dla Ghajini, jest również idolem sprawnościowym. Poznajmy jego reżim sprawności i co sprawia, że ​​wygląda tak młodzi jak kiedykolwiek?

Przekonanie Fitness Aamir

Blog Aamir Chana o HealthRecently Aamir opublikował blog na temat zdrowia i jego znaczenia. Oto niektóre z jego myśli na temat zdrowia.

Aamir uważa, że ​​dobre samopoczucie zależy od trzech rzeczy: odżywiania, snu i ćwiczeń. Aby prawidłowa dieta Aamir mówi, że przeciętna osoba potrzebuje około 1800-2000 kalorii dziennie, aby schudnąć; Musisz zjeść mniej kalorii niż używasz. Ale Aamir ostrzega, że ​​to „mniej” powinno obejmować zrównoważoną dietę z węglowodanami, białkami i tłuszczem. Rekomenduje wizytę wykwalifikowanego dietetyka, który poprowadzi Cię bez zalecenia diety fadowej lub pigułek dietetycznych lub podobnych skrótów.

Następnym krokiem, jaki proponuje, jest ćwiczenie. Aamir uważa, że ​​pływanie, spacery, jogging i uprawianie sportu to dobre sposoby ćwiczeń. Ale jeśli chcesz zbudować mięśnie, musisz zacząć trening siłowy za pomocą dobrego trenera.

Ostatnim krokiem, Aamir czuje, jest odpoczynek. Czuje, niezależnie od tego, jak ciężko trenujesz, jeśli nie spoczniecie na właściwe ciało, nie reaguje dobrze.

Szkolenie Aamir Chana dla Ghajini

Aamir Khan, przed i po tym jak chudy aktor, Aamir zbudował osiem pack abs dla Ghajini. Nie tylko Ghajini był hitem, ale także sprawił, że Aamir był bohaterem miłośników sportu fitness w całej Indiach. Oto kilka fragmentów wywiadów, w których Aamir dzieli się swoją rutyną.

Zanim Ghajini – przed Ghajini, Aamir ujawnia, że ​​nigdy nie uwierzył w trening siłowy, ponieważ uznał, że jest zbyt bolesne. Wolałby inne ćwiczenia fizyczne lub uprawiać sport, aby zachować zdrowie.

Bez utraty wagi: Kiedy Aamir zaczął trenować, miał około 70 kg, a nawet, gdy był pod wrażeniem tych absurdalnych ośmiu paczek, ważył około 68 kg, co świadczy o tym, że nie stracił na wadze, ale stracił na wadze Tłuszczu i mięśni!

 

Wymagające treningi: Aamir zaczął treningi dla Ghajini na rok przed strzelaniną. Dla osoby w 40. roku życia, Aamir pokazał, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zechcesz.

W celu uzyskania tych mięśni, Aamir codziennie pracował 3 godziny dziennie, rozpoczynając dziesięć minut rozciągania, 40 minut ćwiczeń abs i boków, 60 minut cardio i 60 minut wagi.

Aamir Khan pracuje dla GhajiniPull ups: Słynna scena w Ghajini, w której Aamir robi przed sobą ściany z napisem „Zabij go”, widać na twarzy jego dziką furię, kiedy przymierza się do tego. Nawet podczas treningu Aamir ujawnia, że ​​trudno mu było to zrobić. Odnosi się do tego, co Arnold Schwarzenegger pisze w Encyklopedii podnoszenia ciężaru, początkowo jest to bardzo trudne do robienia pullupów, ale nie powinno się zrezygnować i zrobić tylko jeden wystarczy poprawnie, jeśli robi to więcej jest niemożliwe. Po pewnym czasie zyskujesz znaczną siłę.

Spójność: Nic się nie dzieje w nocy, ci, którzy chcą ciała takiego jak Aamir powinni wiedzieć o wysiłkach, które przeszły za nim. Trenował codziennie i konsekwentnie pracował dla szczupłego, dobrze zbudowanego ciała.

To, co go trzymało – początkowo, kiedy zaczął pracować, filmy z jego treningu ujawniały, jak trudno było mu przeżywać męczące treningi. Wyznaje, że wiele razy myślał o rezygnacji, ale jego siła woli utrzymywała go. „To, co zrozumiałam z tego doświadczenia to fakt, że chodzi raczej o umysł niż ciało”, mówi.

Aamir uważa, że ​​sposób, w jaki wyglądasz, zależy od 50% od tego, jak i ile trenujesz, a 50% tego, co jesz i co pijesz. Oto dwie rzeczy, na które musisz się zająć.

Ajamir Khan’s Ghajini BodyDiet: Aamir stwierdza, że ​​poszedł na zrównoważoną dietę, która nie była ani wysoką proteiną, ani niską węglowodanami. Uważa, że ​​jedyną trzecią węglowodanów, 1/3 białka i 1/3 tłuszczów w diecie jest droga.